Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Guinever de Styx

Go down 
SzerzőÜzenet
Guinever de Styx
Lovag
Guinever de Styx


nő
Hozzászólások száma : 69
Age : 35
Klán : Unikornis
Kaszt : Lovag
Lakóhely : Barlangváros
Registration date : 2008. Jan. 12.

Karakterlap
Erő:
Guinever de Styx KKK_www.kepfeltoltes.hu_138/1000Guinever de Styx KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (138/1000)
Védekezés:
Guinever de Styx KKK_www.kepfeltoltes.hu_138/1000Guinever de Styx KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (138/1000)
Tapasztalat:
Guinever de Styx KKK_www.kepfeltoltes.hu_295/450Guinever de Styx KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (295/450)

Guinever de Styx Empty
TémanyitásTárgy: Guinever de Styx   Guinever de Styx Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2008 11:44 pm

Nevem: Guinever de Styx

Klánom: Unikornis

Kasztom: lovag

Életkorom: 19 év

Rövid élettörténetem: A Barlangvárosban születtem, és egészen 8 éves koromig nem is hagytam el. A szabad levegőn való vándorlás ekkor új dologként hatott életemben, mivel anyám egy kóborlovag mellé adott fegyverhordozónak. A lovag néhány héttel ezelőtt egy párbajban elhalálozott, így én most magam keresem kenyeremet és boldogulásomat. Feltett szándékom az Unikornisok klánjához csatlakozni, mivel életem itt kezdődött. Vérem és életem árán is védelmezni szeretném őket!

Jellemző külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, stb.): Hajam barna, szemem úgyszintén. Aránylag magas és arányos testalkatú vagyok, talán kissé túl izmos.

Jellemző belső tulajdonságaim: Kasztomhoz méltóan a becsület rendkívül fontos számomra, gyűlölöm a hazugságot, ám a hirtelen harag és sértődékenység jellemző rám, különösen, ha kasztomat, vagy klánomat éri sértés.

Kezdő pontszámaim:

Erő: 51
Védekezés: 51
Életerő: 100
Ügyesség: 44
Szint: 1
Tapasztalat:0

Arany: 10
Vissza az elejére Go down
 
Guinever de Styx
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: