Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Jessica Malcolm

Go down 
SzerzőÜzenet
Jessica Malcolm
Tünde
Jessica Malcolm


nő
Hozzászólások száma : 64
Age : 43
Klán : Albatrosz
Kaszt : Tünde
Lakóhely : Sellőváros
Registration date : 2008. Jan. 12.

Karakterlap
Erő:
Jessica Malcolm KKK_www.kepfeltoltes.hu_172/1000Jessica Malcolm KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (172/1000)
Védekezés:
Jessica Malcolm KKK_www.kepfeltoltes.hu_172/1000Jessica Malcolm KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (172/1000)
Tapasztalat:
Jessica Malcolm KKK_www.kepfeltoltes.hu_652/700Jessica Malcolm KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (652/700)

Jessica Malcolm Empty
TémanyitásTárgy: Jessica Malcolm   Jessica Malcolm Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2008 11:52 pm

Nevem: Jessica Malcolm

Klánom: Sólyom

Kasztom: Tünde

Életkorom: 27

Rövid élettörténetem: Lynaera szentélyében születtem, a város egyik külső kerületében. Egész fiatalkoromat a várost övező erdőben töltöttem, míg kitanultam a tündék összes létező tudományát. Fél évvel ezelőtt viszont én is arra a sorsra jutottam, mint a legtöbb kasztombéli: szüleim úgymond "elzavartak", hogy derítsem fel magamnak a nagyvilágot. A kötelező vándorlás alatt is hű akarok maradni a fajtámhoz. Hamarosan a Felhővárosba költözöm.

Jellemző külső tulajdonságaim: Fekete szemeim és sötétszőke hajam van. A testalkatom magas, és nagyon vékony.

Jellemző belső tulajdonságaim: Ravasz vagyok, nehezen barátkozom, mint a legtöbb tünde, de akikkel barátságot kötök, azokhoz egy életen át hűséges maradok.

Kezdő pontszámaim:

Erő: 30
Védekezés: 43
Életerő: 100
Ügyesség: 59
Szint: 1
Tapasztalat: 0

Arany: 10
Vissza az elejére Go down
 
Jessica Malcolm
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: