Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Jemila Noor

Go down 
SzerzőÜzenet
Jemila Noor
Tolvaj
Jemila Noor


nő
Hozzászólások száma : 89
Age : 31
Klán : Albatrosz
Kaszt : Tolvaj
Lakóhely : Sellőváros
Registration date : 2008. Jan. 12.

Karakterlap
Erő:
Jemila Noor KKK_www.kepfeltoltes.hu_100/1000Jemila Noor KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (100/1000)
Védekezés:
Jemila Noor KKK_www.kepfeltoltes.hu_100/1000Jemila Noor KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (100/1000)
Tapasztalat:
Jemila Noor KKK_www.kepfeltoltes.hu_432/450Jemila Noor KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (432/450)

Jemila Noor Empty
TémanyitásTárgy: Jemila Noor   Jemila Noor Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2008 11:59 pm

Nevem: Jemila Noor

Klánom: Albatrosz

Kasztom: tolvaj

Életkorom: 15

Rövid élettörténetem: A vadonban születtem, és anyám korán eldobott magától. Egy darabig egy lovag foglalkozott velem, de mivel ő hamar elhalálozott, 9 éves koromtól magamra vagyok utalva. Főként zsebtolvajlásból, és kisebb lopásokból élek. Leghőbb vágyam a tolvajok kasztjához csatlakozni, és nagyobb bulikba is bekerülni a nagyobb zsákmány reményében!

Jellemző külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, stb.): Fekete hajam és szemem van. Koromhoz képest alacsony vagyok, és vékony, ami segítség, ha kis ablakokon kell bejutni.

Jellemző belső tulajdonságaim: Nincsenek erkölcsi gátlásaim, bárkit hátbaszúrok, ha ez nekem előnyt jelent. Sunyiságom nem mindenkinek tetszik, de erre én magasról teszek!

Kezdő pontszámaim:

Erő: 34
Védekezés: 33
Életerő: 100
Ügyesség: 52
Szint: 1
Tapasztalat:0

Arany: 10
Vissza az elejére Go down
 
Jemila Noor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: