Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Eudoxia de Romanus

Go down 
SzerzőÜzenet
Eudoxia de Romanus
Vámpír
Eudoxia de Romanus


nő
Hozzászólások száma : 119
Age : 357
Klán : Sárkány
Kaszt : Vámpír
Lakóhely : A Tűz hegye
Registration date : 2008. Jan. 12.

Karakterlap
Erő:
Eudoxia de Romanus KKK_www.kepfeltoltes.hu_204/1000Eudoxia de Romanus KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (204/1000)
Védekezés:
Eudoxia de Romanus KKK_www.kepfeltoltes.hu_197/1000Eudoxia de Romanus KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (197/1000)
Tapasztalat:
Eudoxia de Romanus KKK_www.kepfeltoltes.hu_1061/1200Eudoxia de Romanus KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (1061/1200)

Eudoxia de Romanus Empty
TémanyitásTárgy: Eudoxia de Romanus   Eudoxia de Romanus Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2008 12:09 am

Nevem: Eudoxia de Romanus

Klánom: Sárkány

Kasztom: Vámpír

Életkorom: 341

Rövid élettörténetem: A születésemre már alig emlékszem, de a Piramis életének elég sok korszakát láttam már, s nem sok olyan lény maradt életben, akit fiatal korától ismerek. Az életem során megismertem az egész világot, újdonságot már csak a haladás jelenthet - bár ez az a hely, ahol nem sok minden változik az idők során. Háromszáz évem alatt sok harcban és szerelemben is volt részem, amit most nem kívánok részletezni, aki tudni akar róla, kérdezze meg Razz Nem biztos, hogy válaszolok...

Jellemző külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, stb.): Fekete hajam és világoskék szemem van. Az alkatom alacsony, vékony, de nőies, mondhatni, hogy bármelyik szépségkirálynővel felveszem a versenyt Razz

Jellemző belső tulajdonságaim: A tisztességes nőt nem rólam formázták... gyakran kötök ki a férfiak ágyában, és ha téged sem a fejed, hanem a farkad vezérel, akkor nem valószínű, hogy a párbajtérig eljutunk... Se a szerelemben, se a barátságban nem vagyok hűséges, de amíg mindkettőnk számára előnyös a dolog, addig bízhatsz bennem.

Kezdő pontszámaim:

Erő: 41
Védekezés: 53
Életerő: 100
Ügyesség: 56
Szint: 1
Tapasztalat: 0

Arany: 10
Vissza az elejére Go down
 
Eudoxia de Romanus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: