Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szabályaink

Go down 
SzerzőÜzenet
Lynaera
Isten



nő
Hozzászólások száma : 98
Age : 2016
Klán : Istennő
Kaszt : Istennő
Lakóhely : A Pyramid csúcsa
Registration date : 2008. Jan. 11.

Szabályaink Empty
TémanyitásTárgy: Szabályaink   Szabályaink Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2008 5:33 pm

Itt néhány létfontosságú, és BETARTANDÓ dolgot olvashatsz, mely nélkül Pyramidon elveszett ember, tünde, vagy ami vagy az vagy.

1. A játék során NEM káromkodok, nem sértegetem társaimat, mert Lynaera bedühödik, és eltöröl a piramis színéről!

2. A szerepjáték jeleit használom, és MEGFELELŐEN használom!

3. Nem írok két-három szavas reagokat, megerőltetem magam, és minimum két-három mondatot odavetek!

4. A párbajokban, és egyéb dobókockahasználatos és pontozásos helyzetekben nem próbálok csalni, mert egyszer és mindenkorra repülök érte.

5. Nem próbálom a másik karaktert megölni az Admin engedélye nélkül, mert aki kardot fog, kard által vész el, méghozzá Lynaera kardja által.

6. A kihívásokra felelek, és megpróbálok eleget tenni nekik.

7. Nem próbálok olyan harcost kihívni, aki jelezte, hogy nem lesz gépnél, és senkit nem próbálok megtámadni a távollétében!

8. Ha vásároltam egy tárgyat, azt az aláírásomban mindig jelölöm. Odaírom mellé, hogy hány ponttal növelte értékeimet. Ha hamis tárgyat próbálok megnevezni, az istenek lesújtanak rám!

9. A PONTOKAT MINDENKI ÖNMAGÁNAK SZÁMOLJA, ADJA HOZZÁ ÉS VONJA LE, HA ÚGY ALAKUL. A JÁTÉKOSOK FIGYELIK EGYMÁST, AZ ADMINOK FIGYELIK A JÁTÉKOSOKAT. AKI CSAL, AZONNAL REPÜL A JÁTÉKRÓL!!!


Elfogadom - Nem fogadom el

Csak gondolatban húzd alá a megfelelőt, és ajánlom, hogy az elsőt húzd alá, mert különben nem maradsz köztünk sokáig Wink

Egyszóval jó játékot kíván neked Lynaera és Krothnis!
Vissza az elejére Go down
https://pyramid.hungarianforum.com
 
Szabályaink
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Szabályaink-
Ugrás: