Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Akasha

Go down 
SzerzőÜzenet
Akasha
Vámpír



nő
Hozzászólások száma : 75
Registration date : 2008. Jan. 13.

Karakterlap
Erő:
Akasha KKK_www.kepfeltoltes.hu_70/1000Akasha KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (70/1000)
Védekezés:
Akasha KKK_www.kepfeltoltes.hu_50/1000Akasha KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (50/1000)
Tapasztalat:
Akasha KKK_www.kepfeltoltes.hu_145/250Akasha KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (145/250)

Akasha Empty
TémanyitásTárgy: Akasha   Akasha Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2008 8:38 pm

Nevem: Akasha

Klánom: Sárkány

Kasztom: Vámpír

Életkorom: 158

Rövid élettörténetem: Anyám nagy harcos volt, kőmerev erkölcsökkel. Engem is így nevelt fel, egyedül. Apám, elmondása szerint nem volt elég jó és elbukott egy harcban. Ennyi volt minden amit róla tudtam. Míg anyám nem követte őt a túlvilágra, pont olyan voltam, amilyennek látni akart, az életemet is úgy éltem. De mikor tizenhét éves koromban megölték, már nem csak a harc kedvéért éltem. A hatalom, függetlenség lett a mindenem és a saját mocskos vágyaim.

Jellemző külső tulajdonságaim: Éjkék szemeim, sűrű szempillám, szőke, derékig érő , dús hajam és hófehér bőrőm van. Magas, látszólag törékeny, ám izmos szépség vagyok.

Jellemző belső tulajdonságaim: Határozott vagyok, aki nem riad vissza semmitől. Ha kell, alkalmazkodom mások elvárásaihoz, de jobb szeretek a magam ura lenni. Könnyen fegyvert rántok és mindenkiben az ellenséget látom. Alkalom adtán a szeretőt is, nemtől, kortól, fajtol függetlenül. Csak a kedvemtől függ.

Kezdő pontszámaim:

Erő:50
Védekezés:47
Életerő:100
Ügyesség:59
Szint: 1
Tapasztalat: 0

Arany: 10
Vissza az elejére Go down
http://alkatraz1.gportal.hu/
 
Akasha
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: