Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Setheus

Go down 
SzerzőÜzenet
Setheus
Mágus
Setheus


Hozzászólások száma : 130
Registration date : 2008. Jan. 13.

Karakterlap
Erő:
Setheus KKK_www.kepfeltoltes.hu_110/1000Setheus KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (110/1000)
Védekezés:
Setheus KKK_www.kepfeltoltes.hu_103/1000Setheus KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (103/1000)
Tapasztalat:
Setheus KKK_www.kepfeltoltes.hu_343/450Setheus KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (343/450)

Setheus Empty
TémanyitásTárgy: Setheus   Setheus Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2008 9:49 pm

Nevem: Setheus

Klánom: Sárkány

Kasztom: Mágus

Életkorom: 37

Rövid élettörténetem:
Mikor megszülettem, már tudta anyám, hogy különleges leszek. Ő maga nem volt mágus, sem az apám. Nekem még is megadatott a lehetőség, hogy ilyen képességgel éljek.
Már csecsemő koromban kifejlődött bennem a mágikus tárgyak iránti vonzalom. Szüleim úgy vélték, az lesz nekem a legjobb, ha a magam fajtához kerülök, és ők nevelnek fel. Így pontosan a 7. születésnapom előestéjén, megjelent a házunkban egy öreg ember, kinézett vagy 100 évesnek, és egy furcsa bottal járkált, de nem támaszkodott rá, csak a keze ügyében volt. Elbeszélgetett anyáékkal, majd intett, hogy kövessem.
Koromhoz képest érettebb voltam, ezért megértettem, hogy nekem az öreg emberrel kell tartanom. Búcsút vettem eddigi életemtől, azoktól, akik felneveltek a háztól, amiben eddig laktam, majd követtem a vént és annak csodaszép lovát. Zuhogott az eső, és villámlott, egész közel csapott be az egyik, én féltem, de nem mutattam, az öreg csak mosolygott. Észre sem vettem, mikor értünk a hegy aljához, lefoglalt a mennydörgés és a vihar csodás látványa.
A mágus otthona a hegy derekában lévő barlang volt. Kérdeztem tőle sokszor, hogy miért nem él ő is házban, mint a többi ember, de erre csak azt felelte, hogy mi nem tartozunk az emberekhez. Beletörődtem a nekem szánt sorsba.
Az évek alatt meg tanított a mesterem mindenre, amire szükségem lehet, majd egy szép napsütéses reggelen arra ébredtem, hogy sehol sincs. Hiába szólongattam, és hiába kerestem nyomát az erdőben, szőrén-szálán eltűnt. Az egyetlen, amit maga után hagyott egy bot volt. Nem az övé, de hasonlított rá, ezt is különleges formák és a mágusok ősi nyelvén íródott rúnák díszítették. Amikor megérintettem tudtam, hogy ez azt jelenti, innentől magamnak kell rájönnöm a világ rejtelmeire.
Egyedül maradtam, ekkor voltan 20 éves. Azóta járom az erdőket, olykor a falvakba is benézek, de kerülöm az emberek közelségét. Többnyire magányosan vándorlok, keresve az elveszett tudást. Egyedüli családomat a klánom jelenti.


Jellemző külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, stb.): Hajam színe éjfekete, hosszú egyenes szálú. Szemem színe sötétzöld, de sokszor változik a kedvemhez méltan. Bár 37 éves vagyok, ez a küllememen nem mutatkozik, még mindig fiatalosan nézek ki, és robosztus testalkatom segít a harcok során.

Jellemző belső tulajdonságaim:
Általában nyugodt, megfontolt és bölcs vagyok, ahogyan az a kasztomra jellemző, de vannak olyan esetek, mikor szabadjára engedem a bennem lakozó erőket.
Az illem fontos számomra, így sohasem bántok meg senkit, akivel szóba állok.

Kezdő pontszámaim:

Erő: 43
Védekezés: 60
Életerő: 100
Ügyesség: 54
Szint: (alapértelmezetten 1-es!)
Tapasztalat: (alapértelmezetten 0)

Arany: (alapértelmezetten 10)
Vissza az elejére Go down
http://damgel.extra.hu
 
Setheus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: