Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Palmyra Meridian

Go down 
SzerzőÜzenet
Palmyra Meridian
Mágus
Palmyra Meridian


nő
Hozzászólások száma : 65
Age : 37
Klán : Sárkány
Kaszt : Mágus
Lakóhely : A Tűz hegye
Registration date : 2008. Jan. 13.

Karakterlap
Erő:
Palmyra Meridian KKK_www.kepfeltoltes.hu_142/1000Palmyra Meridian KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (142/1000)
Védekezés:
Palmyra Meridian KKK_www.kepfeltoltes.hu_142/1000Palmyra Meridian KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (142/1000)
Tapasztalat:
Palmyra Meridian KKK_www.kepfeltoltes.hu_545/700Palmyra Meridian KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (545/700)

Palmyra Meridian Empty
TémanyitásTárgy: Palmyra Meridian   Palmyra Meridian Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2008 11:41 pm

Nevem: Palmyra Meridian

Klánom: Sárkány

Kasztom: Mágus

Életkorom: 20

Rövid élettörténetem: A Tűz hegyén születtem húsz évvel ezelőtt. anyám a szülésbe halt bele, apám viszont nem akart törődni velem. Így egy mágushoz adott inasnak. A mágiát itt szerettem meg, és döntöttem el, hogy magam is a mágia útjára lépek. 20 éves koromra a piramis minden zegét és zugát bebarangoltam, hogy mesterre akadja, mígnem rájöttem, hogy a legjobb mesterem én magam vagyok. Ekkor döntöttem el, hogy képességeimet magam fejlesztem inkább, míg a világ leghatalmasabb mágusa nem leszek.

Jellemző külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, stb.): Hajam fekete, szemem zöld. testalkatom alacsony, és vékony.

Jellemző belső tulajdonságaim: A hatalom elérése érdekében mindent bevetek, bármilyen eszközt felhasználok. Eltökélt vagyok bármire, vagy világhatalom, vagy halál . XD

Kezdő pontszámaim:

Erő:40
Védekezés:63
Életerő:100
Ügyesség:55
Szint: (alapértelmezetten 1-es!)
Tapasztalat: (alapértelmezetten 0)

Arany: (alapértelmezetten 10)
Vissza az elejére Go down
 
Palmyra Meridian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: