Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Zahor

Go down 
SzerzőÜzenet
Zahor
Lovag



Hozzászólások száma : 17
Registration date : 2008. Jan. 14.

Karakterlap
Erő:
Zahor KKK_www.kepfeltoltes.hu_49/1000Zahor KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (49/1000)
Védekezés:
Zahor KKK_www.kepfeltoltes.hu_50/1000Zahor KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (50/1000)
Tapasztalat:
Zahor KKK_www.kepfeltoltes.hu_25/100Zahor KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (25/100)

Zahor Empty
TémanyitásTárgy: Zahor   Zahor Icon_minitimeHétf. Jan. 14, 2008 10:36 pm

Nevem: Zahor

Klánom: Unikornis

Kasztom: Lovag

Életkorom: 27

Rövid élettörténetem: Egy királyi udvarban születtem, édesapám, mint családom minden férfi sarja lovag volt. Így nem meglepő én is annak tanultam. Egészen kiskorom óta, azt hiszem 5 éves lehettem, mikor az iskolában a helyes lovagi viselkedésről tanultam, majd 8 évesen kezdődött el a fizikai kiképzés. Ahogy nőttem, egyre keményebb és megerőltetőbb volt a tanításom, de én ennek megfelelően küzdöttem a sikerért. 20 éves koromban tökéletes testfelépítésem volt, karjaim duzzadtak az izomtól, arcomról izzodt a férfiasság.
Nem tartott már sokáig kiképzésem, köszönhetően kiváló teljesítményemnek, két év múlva lovaggá ütöttek. Beépültem a királyi udvar ügyeibe, a király személyes védnöke voltam.
Most hogy megértem életem 27. életévemet, itt az ideje hogy tovább lépjek, ezért is jöttem ide, hogy újabb kalandok után keressek.

Jellemző külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, stb.): Magas vagyok, azonban magasságomhoz illően passzol izmos testfelépítésem. Hajam színe sötétbarna, szemem úgyszintén, bár inkább fekete. Bőröm színe egzotikusan kreol, arcom igen helyes beállítottságú.

Jellemző belső tulajdonságaim: Bátornak, vakmerőnek mondhatom magamat, azonban éles helyzetekben jól használom ép eszemet. Illedelmes vagyok, segítek a rászorulókon, azonban a kegyetlenséggel, leszámolok, bosszút állok ha úgy kívánja az érdek. Romantikus lélek vagyok.

Kezdő pontszámaim:

Erő: 49
Védekezés: 50
Életerő: 100
Ügyesség: 49
Szint: (alapértelmezetten 1-es!)
Tapasztalat: (alapértelmezetten 0)

Arany: (alapértelmezetten 10)
Vissza az elejére Go down
 
Zahor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: