Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ashran Muaddhi

Go down 
SzerzőÜzenet
Ashran Muaddhi
Lovag



Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. Jan. 15.

Karakterlap
Erő:
Ashran Muaddhi KKK_www.kepfeltoltes.hu_50/1000Ashran Muaddhi KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (50/1000)
Védekezés:
Ashran Muaddhi KKK_www.kepfeltoltes.hu_45/1000Ashran Muaddhi KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (45/1000)
Tapasztalat:
Ashran Muaddhi KKK_www.kepfeltoltes.hu_15/100Ashran Muaddhi KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (15/100)

Ashran Muaddhi Empty
TémanyitásTárgy: Ashran Muaddhi   Ashran Muaddhi Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2008 12:43 am

Nevem: Ashran Muaddhi

Klánom: Unikornis

Kasztom: lovag

Életkorom: 22

Rövid élettörténetem: Arab földről érkeztem, erre a csodálatos, sok kalandot ígérő tájra. Apám küldött el emírségünkből, mely gazdagabb és szebb minden helynél, hogy szerencsét próbáljak és igazi férfiként térjek vissza. Pénzem, s fegyverem nem szegődhetett mellém társul, egyedül, nincstelen önmagammal kellett próbát tennem. Már négy éve vagyok távol otthonomtól. Sok megpróbáltatás és halálos veszély után ide sodródtam és ha itt is helytállok, nagy harcosként, gazdagon téhetek majd vissza emírségem királyaként.

Jellemző külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, stb.): Fekete, göndör hajam a vállamig ér, rendszerint összefogom és csak egy rakoncátlan tincs lóg ki elől. Nagy termetű, magas és izmos testemet csak tökéletesebbé teszi az olajbarna bőröm. Szemeim feketék és igézőek.

Jellemző belső tulajdonságaim: Mindig előzékeny és udvarias, nagyon segítőkész és kedves vagyok. Ám harc közben nem kímélem az ellenségem, ott megszűnik minden etikett-szabály. Nagyon hiú vagyok olykor

Kezdő pontszámaim:

Erő: 47
Védekezés:45
Életerő: 100
Ügyesség: 48
Szint: 1
Tapasztalat: 0

Arany: 10
Vissza az elejére Go down
 
Ashran Muaddhi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: