Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Carey Deimos

Go down 
SzerzőÜzenet
Carey Deimos
Amazon
Carey Deimos


nő
Hozzászólások száma : 63
Age : 38
Klán : Albatrosz
Kaszt : Amazon
Lakóhely : Sellőváros
Registration date : 2008. Jan. 16.

Karakterlap
Erő:
Carey Deimos KKK_www.kepfeltoltes.hu_158/1000Carey Deimos KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (158/1000)
Védekezés:
Carey Deimos KKK_www.kepfeltoltes.hu_156/1000Carey Deimos KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (156/1000)
Tapasztalat:
Carey Deimos KKK_www.kepfeltoltes.hu_349/450Carey Deimos KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (349/450)

Carey Deimos Empty
TémanyitásTárgy: Carey Deimos   Carey Deimos Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2008 4:22 pm

Nevem: Carey Deimos

Klánom: Albatrosz

Kasztom: Amazon

Életkorom: 22

Rövid élettörténetem: A sellőváros mellett születtem, az anyám egyszerű parasztlány volt, aki egy halászhoz ment férjhez. Három éves voltam, amikor a szüleim kint vesztek a tengeren, nekem legalábbis így mesélték. Ekkor kerültem az Amazonok erdejébe, s ott is nőttem fel. A legtöbb amazon úgy kezelt, mintha a saját lánya lettem volna, s a szeretet mellett tanítottak is. Most leghőbb vágyam, hogy csatlakozzam az Albatrosz klánhoz, valamelyest visszatérve a vízhez: hisz a víz szeretetét szüleimtől örököltem.

Jellemző külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, stb.): Hosszú, barna hajam és kék szemem van, a testalkatom magas, és nőies, de mindemellett izmos is.

Jellemző belső tulajdonságaim: becsületes, de nagyon akaratos vagyok. Bár nem szoktam csalni, a vereséget nagyon nehezen viselem. A férfiakat általában semmibe sem veszem, mint általában az amazonok. Akinek farka van, csak egy dologra jó, a többi felejthető...

Kezdő pontszámaim:

Erő: 47
Védekezés: 57
Életerő: 100
Ügyesség: 51
Szint: 1
Tapasztalat: 0

Arany: 10
Vissza az elejére Go down
 
Carey Deimos
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: