Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Dobókocka

Go down 
SzerzőÜzenet
Dobókocka




Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Jan. 17.

Karakterlap
Erő:
Dobókocka KKK_www.kepfeltoltes.hu_46/1000Dobókocka KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (46/1000)
Védekezés:
Dobókocka KKK_www.kepfeltoltes.hu_49/1000Dobókocka KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (49/1000)
Tapasztalat:
Dobókocka KKK_www.kepfeltoltes.hu_0/100Dobókocka KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (0/100)

Dobókocka Empty
TémanyitásTárgy: Dobókocka   Dobókocka Icon_minitimePént. Jan. 18, 2008 12:06 am

Nevem: Dobókocka

Klánom: Unikornis

Kasztom: Amazon

Életkorom: 19

Rövid élettörténetem: Egész kicsi voltam már, mikor kitűztem magamnak életcélom: cinkelt kocka leszek! Ekkor még csak egyes és kettes oldalaim voltak, de már szemétkettem a kisgyerekekkel az oviban. Mindenkinek az egyes oldalamat mutattam felülre! Mikor már nagyobb lettem és kamaszokkal játszottam kockapókert, senkinek sem adtam hatost, csak akit kedveltem, de olyan csak egyvalaki volt a 28-ból! Most, hogy felnőtt kocka lettem, egy szerepjátékos fórumon dolgozom és mindenkit megszivatok!!! Főleg Akashát! Ez a másik életcélom! Mások idegeit tönkretenni!

Jellemző külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, stb.):
fekér bőrű vagyok, sok fekete szemmel. És kopasz! Szép, szabályos kocka-alakom van.
Jellemző belső tulajdonságaim:
Szemét vagyok, romlott lelkű, álnok, kegyetlen és cinkelt!
Kezdő pontszámaim:

Erő: 46
Védekezés: 49
Életerő: 100
Ügyesség: 43
Szint: 1
Tapasztalat: 0

Arany: 10
Vissza az elejére Go down
 
Dobókocka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: