Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Konstantin

Go down 
SzerzőÜzenet
Konstantin
Vérfarkas



Férfi
Hozzászólások száma : 74
Age : 123
Klán : Unikornis
Kaszt : Vérfarkas
Lakóhely : Barlangváros
Registration date : 2008. Jan. 18.

Karakterlap
Erő:
Konstantin KKK_www.kepfeltoltes.hu_121/1000Konstantin KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (121/1000)
Védekezés:
Konstantin KKK_www.kepfeltoltes.hu_112/1000Konstantin KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (112/1000)
Tapasztalat:
Konstantin KKK_www.kepfeltoltes.hu_616/700Konstantin KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (616/700)

Konstantin Empty
TémanyitásTárgy: Konstantin   Konstantin Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2008 12:27 am

Nevem: Konstantin

Klánom: Unikornis

Kasztom: Vérfarkas

Életkorom: 108

Rövid élettörténetem:

1900. szeptember 10.
Ekkor születtem, jól emlékszem a napra, hatalmas vihar volt, az eső is zuhogott. Ez a sötét világ végigkísérte az életemet, még sem szomorodtam el tőle, többnyire inkább emgtanultam vele együtt élni. vérfarkassé 21 évesen váltam, saját akaratomból, mert jó bulinak tartottam. Még mindig annak tartom, pedig már eltelt az életemből egy évszázad, nade olyan jó emberek között Istent játszani...

Jellemző külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, stb.): Hosszú fekete hajam van, ami csapzottan mindig az arcomba lóg. Szemem színe mikor emberi alakban vagyok akkor kék, ha átváltozom fekete, mint a Pokol mélye.

Jellemző belső tulajdonságaim:
Mindent könnyen veszek, soha nem akadok fent egyetlen problémán sem. Szeretem az életet, és ennek emgfelelően örökre 21 éves maradtam.

Kezdő pontszámaim:

Erő: 55
Védekezés: 40
Életerő: 100
Ügyesség: 30
Szint: (alapértelmezetten 1-es!)
Tapasztalat: (alapértelmezetten 0)

Arany: (alapértelmezetten 10)
Vissza az elejére Go down
 
Konstantin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: