Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ramona Lupus

Go down 
SzerzőÜzenet
Ramóna Lupus

Ramóna Lupus


nő
Hozzászólások száma : 32
Age : 52
Klán : sólyom
Kaszt : vérfarkas
Lakóhely : Felhősziget
Registration date : 2008. Jan. 19.

Karakterlap
Erő:
Ramona Lupus KKK_www.kepfeltoltes.hu_130/1000Ramona Lupus KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (130/1000)
Védekezés:
Ramona Lupus KKK_www.kepfeltoltes.hu_130/1000Ramona Lupus KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (130/1000)
Tapasztalat:
Ramona Lupus KKK_www.kepfeltoltes.hu_149/250Ramona Lupus KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (149/250)

Ramona Lupus Empty
TémanyitásTárgy: Ramona Lupus   Ramona Lupus Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2008 3:21 pm

Nevem: Ramona Lupus

Klánom: Sólyom

Kasztom: Vérfarkas

Életkorom: 36

Rövid élettörténetem: A Tűz szigetén születtem, vérfarkas szülőktől. Szüleim nem szerettek, így nem sokat foglalkoztak velem, ám az érzelmi hiányt gyakran töltögették pénzzel. Így gyermek és fiatalkorom azza ltelt, hogy amit szemem és szám megkívánt, azt azonnal megkaptam, dolgoznom soha semmiért nem kellett. Ahogy a kamaszkor eljött, szüleim sürgettek, hogy lépjek be klánjukba, az Unikornisba. Hamar rájöttem azonban, hogy most sem én érdeklem őket, csupán az, hogy klántársaik előtt szégyenben ne maradjanak azzal, hogy engedetlen gyermeket neveltek. Ez engem akkor nagyon dühített, így elhatároztam, bármit is teszek, az biztos ellenkezni fog az ő elvárásaikkal. Megpróbáltam jelentkezni a Sárkány klánba, de ott nem fogadtak vérfarkas voltom miatt. Így kerestem magamnak olyan klánt, mely befogad, de amitől szüleim a falnak mennek. Mivel Felhőszigeten örömmel fogadtak, és hamar barátokra leltem, úgy döntöttem itt maradok, és klánom a Sólyom lesz. Most tehát itt vagyok!

Jellemző külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, stb.): Hajam barna, szemeim úgyszintén. Átlagos magasságú ls alkatú vagyok. Sem túl vékony, sem túl kövér. Izmosnak életvitelemből adódóan izmos, de nem feltűnően.

Jellemző belső tulajdonságaim: Tipikus lázadó vagyok, de barátaimhoz hűséges. Ha valaki őszintén fordul felém, azzal én is őszinte vagyok, de gyűlölöm azokat, akik ki akarnak használni.

Kezdő pontszámaim:

Erő: 56
Védekezés: 39
Életerő:100
Ügyesség: 27
Szint: 1
Tapasztalat: 0

Arany: 10
Vissza az elejére Go down
 
Ramona Lupus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: