Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Aria

Go down 
SzerzőÜzenet
Aria-




nő
Hozzászólások száma : 44
Age : 39
Klán : Sólyom
Kaszt : Tündér
Lakóhely : Felhősziget
Registration date : 2008. Jan. 19.

Karakterlap
Erő:
Aria KKK_www.kepfeltoltes.hu_49/1000Aria KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (49/1000)
Védekezés:
Aria KKK_www.kepfeltoltes.hu_54/1000Aria KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (54/1000)
Tapasztalat:
Aria KKK_www.kepfeltoltes.hu_0/100Aria KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (0/100)

Aria Empty
TémanyitásTárgy: Aria   Aria Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2008 10:32 pm

Nevem:Aria

Klánom:Sólyom

Kasztom:Tünde

Életkorom:23

Rövid élettörténetem: Nem tudom hol születtem. Nem emlékszem. Ugyan úgy ahogy arra sem hogy hol nevelkedtem. Csak annyit tudok hogy egy pici faluban, de a nevére már tényleg nem emlékszem. Ott, volt egy nő aki felnevelt.De sajnos már meghalt. Megölték. Ő tanított meg mindent amit a Tünde mivoltomról tudnom kell. Vagy legalábbis azt hittem, hogy mindent. Most, útban a felhősziget felé, még mindig érnek meglepetések. De nem bánom. Imádok harcolni, és talán még egy kicsit értek is hozzá....

Jellemző külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, stb.): hosszú, világos sőke, majdnem fehér, fenékig érő hajamat álltalában kiengedve hordom. Ha nyugott vagyok, szemem kék, de ha valki/ valami nagyon felbosszant, korom feketére vált, mint akkor mikor rossz érzésem van. Magas, vékony alkatom van.

Jellemző belső tulajdonságaim: Hirtelen haragúnak nem vagyok mondható, de viszont hidegvérű, és nyugott természetűnek sem. Őszinteséget mindenkitől szó nélkül elvárok, és adok azoknak akik ugyan úgy tesznek. Kedvelem a jó kedvű, vidám embereket. Én magam pedig kicsit harcias lány vagyok. Könnyebb a barátságomat megszerezni, mint a bizalmamat...

Kezdő pontszámaim:

Erő:39
Védekezés:44
Életerő:
Ügyesség:59
Szint: (alapértelmezetten 1-es!)
Tapasztalat: (alapértelmezetten 0)

Arany: (alapértelmezetten 10)
Vissza az elejére Go down
 
Aria
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: