Warriors of the Pyramid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warriors of the Pyramid

FIGYELEM! A pontokat mindenki magának számolja, de aki csal, az bannolva lesz! A dobókockázásról pedig a dobókocka topicban találtok új infókat!
 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Lyvia Caratacus

Go down 
SzerzőÜzenet
Lyvia Caratacus

Lyvia Caratacus


nő
Hozzászólások száma : 28
Age : 49
Klán : Sárkány
Kaszt : Mágus
Lakóhely : A Tűz Hegye
Registration date : 2008. Jan. 30.

Karakterlap
Erő:
Lyvia Caratacus KKK_www.kepfeltoltes.hu_149/1000Lyvia Caratacus KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (149/1000)
Védekezés:
Lyvia Caratacus KKK_www.kepfeltoltes.hu_149/1000Lyvia Caratacus KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (149/1000)
Tapasztalat:
Lyvia Caratacus KKK_www.kepfeltoltes.hu_98/100Lyvia Caratacus KKK3_www.kepfeltoltes.hu_  (98/100)

Lyvia Caratacus Empty
TémanyitásTárgy: Lyvia Caratacus   Lyvia Caratacus Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2008 7:27 pm

Nevem: Lyvia Caratacus

Klánom: Sárkány

Kasztom: Mágus

Életkorom: 33

Rövid élettörténetem: A Tűz hegyén születtem 33 évvel ezelőtt. A mágia alapjait az anyámtól tanultam, az apám egyszerű ember volt, aki még születésem előtt meghalt. Édesanyám rengeteg dologra megtanított, és nem csak arra, hogy hogyan varázsoljak, de azt is megmondta, hogyan bánjak a férfiakkal, legyenek azok akár egyszerű, földi halandók, vagy mágikus képességekkel megáldott lények. Kicsit hajlok az amazonokhoz ezen a téren: én sem szoktam megtartani hosszú távon senkit. Gyermekem nincs, és nem is tervezem, hogy lesz valaha. A mágia mellett köteleztem el az életem.

Jellemző külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, stb.): A hajam szőke, a szemem kék. A testalkatom középmagas és vékony. Törékenynek látszok, de ennek ellenére nagy erő rejlik bennem...

Jellemző belső tulajdonságaim: Céltudatos, harcos kedvű vagyok. Ha valaki nem tetszik, szemtől szemben megmondom neki. nem szúrok hátba senkit, még a legnagyobb ellenségemmel sem tenném.

Kezdő pontszámaim:

Erő: 42
Védekezés: 66
Életerő: 100
Ügyesség: 55
Szint: 1
Tapasztalat: 0

Arany: (alapértelmezetten 10)
Vissza az elejére Go down
 
Lyvia Caratacus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Warriors of the Pyramid :: Tudnivalók és karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: